За підтримки Одеської обласної сільськогосподарської служби «Центр розвитку та правової підтримки села» в рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва був проведений день практичної підготовки для студентів агробіотехнологічного факультета Одеського державного аграрного університету на базі  компанії Ісіда 2012 та ФГ «Пан Білан».

IMG 7622

На заході студенти ознайомилися з керівництвом компанії Ісіда 2012, її структурою, спеціалізацією та напрямами роботи, відвідали поля компанії Ісіда 2012, що знаходяться у с. Великий Дальник, Біляївський району, Одеської області.

IMG 7630

Студентів ознайомили з сучасними технологіями вирощування розсади основних овочевих культур, зокрема з сучасною технологією вирощування цибулі озимої. Також у рамках заходу студенти ОДАУ відвідали ФГ «Пан Білан», що у с. Мирне, Біляївського району, Одеської області. Студенти ознайомилися з керівництвом, спеціалізацією та напрямками роботи господарства, зокрема з сучасною технологією вирощування салату у відкритому грунті.