За підтримки Одеської обласної сільськогосподарської служби «Центр розвитку та правової підтримки села» в рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва був проведений день практичної підготовки для студентів агробіотехнологічного факультета Одеського державного аграрного університету на базі ФГ «Караван К» смт. Овідіополь Овідіопольського району та «ПВКП ВІН’С» м. Білгород-Дністровський Білгород-Дністровського району Одеської області.

 

30 копия

На заході студенти ознайомились з різними типами формування сучасних садів (персикові, черешневі, вишневі та ін. кісточкові культури) та ознайомилися з системами ведення та формуваннями виноградних насаджень.

35

 

На практичних прикладах викладачі університету та агрономи господарств ознайомили студентів з особливостями роботи агрономів в сучасних умовах ведення сільського господарства, зокрема ведення весняних робіт у садах та виноградниках.

ss

За надану можливість отримати інноваційні практичні знання в умовах виробництва студенти вдячні безпосередньо організатору заходу Марії Михайлівні Осиповій, декану інженерно-економічного факультету ОДАУ Ірині Олександрівні, за професіональний підхід у організації екскурсії подяка керівнику ФГ "Каравай К" Олександру Кулішу та керівнику ПВКП ВІН'С Тетяні Шмаглюченко).