28 березня 2019 року на інженерно-економічному факультеті секції «Геодезія та землеустрій» була проведена студентська науково-практична конференція за підтримки Одеської обласної сільськогосподарської дорадчої служби «Центр розвитку села» в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва». Відповідальною за організацію конференції була доцент кафедри землеустрою та кадастру – Мовчан Тетяна Вікторівна.

20190328 121058

Конференція була присвячена до дня землевпорядника, який святкували в країні 9 березня, але в зв’язку з навчальним процесом, який розпочався 11 березня для більшості курсів, це святкування перенесли на 28.03.19р.

IMG 8df8a355966769b32b7430498061afe3 V

На цьому заході пригадали про роль землемірів у розвитку нашої країни, вшанували пам'ять почесного землевпорядника України – Смоленського Євгена Васильовича, який на протязі 15 років викладав майбутнім землевпорядникам Одеського державного аграрного університету земельне право, був досвідченим педагогом і чуйним наставником для багатьох поколінь, брав участь в розробці великої кількості українських законопроектів, технічно і законодавчо на міжнародному рівні визначив острів Зміїний як територію України і виконав неоціненну місію в своєму житті.

IMG 13d6cf2facce619197cf3930570bc543 V

На організованому заході були обговорені нагальні питання в сфері геодезії, землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами, проблеми проектування багаторічних насаджень, передові технології проведення земельно-кадастрових робіт й створення землевпорядної документації, сучасне програмне забезпечення і проведено презентацію по використанню безпілотних літальних апаратів асистентом кафедри геодезії та природокористування Фоменко В.А.

IMG 660ccb11c70b2b682bcac538c22a9aa6 V

СЕКЦІЇ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Секція 1. Землеустрій, кадастр та управління земельними ресурсами

Секція 2. Екологія природокористування та проектування багаторічних насаджень

Секція 3. Геодезія та ГІС технології

IMG 9948cb098dfa2de6a04dfe5f418f9e51 V

У конференції прийняли участь студенти 1-5 курсів факультету секції «Геодезія та землеустрій». Досить цікаві доповіді та повідомлення були представлені на даному заході з яскравими презентаціями. Найбільшу зацікавленість у присутньої аудиторії конференції викликали такі доповіді:

«Проблеми відновлення земель, порушених видобуванням бурштину» - Грисько Є., студент 4 курсу (науковий керівник – доц. Малащук О.С.)

«Захисні насадження як елемент землеустрою» - Величко Н., Захарченко А., студентки 4 курсу (науковий керівник – ст.викл. Панасюк О.П.)

«Digital та його використання в геодезії» - Троян А., студент 3 курсу (науковий керівник – Булишева Д.В.)

«Стан та перспективи розвитку виноградарства України» – Невська Т., студентка 5 курсу (науковий керівник – доц. Власова О.Ю.)

«Використання кореляційного аналізу в землеустрої» - Глуган О., студентка 3 курсу (науковий керівник – Даниленко О.В.)

«Управління земельними ресурсами з використанням ГІС-технологій» - Гомела А., студентка 3 курсу (науковий керівник – Леонідова І.В.)

IMG 23908f01eace1e6e8bb78c1b07b49a8b V

Осипова М.М (Одеська обласна сільськогосподарська дорадча служба «Центр розвитку та правової підтримки села») зробила презентацію реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва у Одеському державному аграрному університеті та відповіла на питання присутніх. Було прийнято рішення про продовження практики проведення таких заходів для студентів та поглиблення співробітництва з ООСДС «Центром розвитку села» у реалізації УПБРП в університеті.