1 березня в смт Тарутино відбувся семінар «Шляхи реалізації державної політики підтримки сільськогосподарських товаровиробників».

З привітальним словом звернувся голова районної державної адміністрації. Про стан виноградних насаджень Одеської області та рекомендації по догляду за ними в 2018 році доповідав завідувач відділу виноградарства ННЦ "ИВиВ їм. В. О. Таїрова Штірбу Андрій Васильович.

20190301 104217

Кувшинов Андрій Олексійович розповів про машини та знаряддя в сучасному виноградарстві».

Про програми фінансової підтримки фермерів з державного та обласного бюджетів розповів голова Одеської обласної Асоціації фермерів та приватних землевласників України розповів учасникам семінару Варбанець Володимир Васильович.

20190301 110934

Про роботу державних програм доповідав директор Одеського відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств Афанасьєв Микола Григорович.

20190301 101807

Керуюча ПАТ КБ «Приват банк» в смт Тарутине Семенків Ірина Михайлівна та керуюча філії Одеське обласне управління АТ «Ощадбанк», смт Тарутине Щерба Юлія Федорівна розповіли щодо вимог до документів, які подаються фермерами на отримання державної підтримки та терміни їх подання до державних банків.

20190301 115335

Начальник відділу надання адміністративних послуг та державної реєстрації райдержадміністрації Куруч Оксана Сергіївна доповідала про державна реєстрація прав на майно (земельні частки, паї), Аргірова Марина Іванівна – державний регістратор відділу Надання адміністративних послуг та державної реєстрації розповіла про державну реєстрацію фермерських господарств.