Фермери та малі сільськогосподарські виробники Білгород-Дністровського району зібралися на семінарі «Шляхи реалізації державної політики підтримки сільськогосподарських товаровиробників» для того, що обговорити нагальні питання. 

IMG 20190221 110250

Варбанець Володимир Васильович (голова Одеської обласної Асоціації фермерів та приватних землевласників України) розповів про роботу асоціації по захисту прав та інтересів фермерів.

 IMG 20190221 111135

Афанасьєв Микола Григорович (директор Одеського відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств) розповів про програми фінансової підтримки фермерів з державного та обласного бюджету.

Вареник Михайло Григорович (голова асоціації фермерів Білгород-Дністровського району) звітував про роботу асоціації за минулий рік та плани роботи, зокрема обрали нового керівника районної асоціації фермерів Оуш Сергій.

IMG 20190221 130002

Значна увага приділялась обговоренню питання залучення фінансових ресурсів до сільськогосподарського сектору. На заході були представники банківських установ, які розповіли про існуючи програми фінансування агровиробників.

Також обговорювались питання державної реєстрації прав на майно, державна реєстрація та особливості оподаткування фермерських господарств, правове регулювання трудових відносин з тимчасовими та сезонними працівниками, охорона праці та техніки безпеки тощо.