13 лютого у м.Одеса відбувся семінар «Виклики плодоовочевої галузі в світлі екологічних практик та вподобань споживачів».

IMG 2370

З привітальним словом виступили організатори заходу Петрів Іван Михайлович, начальник управління аграрної політики ООДА та Мельник Євген, керівник громадської організації «Центр розвитку села».

IMG 2400

Дмитро Кравцов, консультант з питань раціонального природокористування UHBDP розповів учасникам заходу про стратегічні напрямки розвитку екологічного плодоовочівництва.

IMG 2389

Алішер Нурмухаммедов, агроном компанії «IMER Group» розповів про технологію мульчування для підвищення ефективності інтенсивного та органічного плодоовочівництва.

«Інноваційним рішенням, яке зберігає всі переваги поліетиленової плівки, при тому нівелює її недоліки, є використання нової Вітчизняної біо розкладної плівки для мульчування компанії IMMER Group. Протягом 3-6 місяців плівка розкладається на 70-90%. Плівка може бути використана при органічному землеробстві» - запевнив Нурмухаммедов Алішер.

IMG 2430

Вдовенко Сергій представник компанії БТУ-центр розпловів про біотехнології у рослинництві та використання біопрепаратів у овочівництві.

IMG 2374

Про сертифікацію органічної плодовоягідної та овочевої продукції розповів Гавран Іван, ТОВ «Органік-стандарт».

IMG 2407

Юрій Бакун, виконавчий директор Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України розповів учасникам семінару про інструменти підтримки фермерів.