За підтримки ГО Центр розвитку та правової підтримки села в рамках Українскького проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва у м.Татарбунари відбувся навчальний семінар для аграріїв з біотехнологій.

Останнім часом фермери задають питаня: як знизнизити пестицидне навантаження в плодоовочевому секторі та забезпечити підвищення рентабельності на основі ефективних сучасних технологій? 

image 64834412

На ці питання намагалися дати відповіді представники компанії БТУ - Центр Вдовенко Сергій і Маковкін Іван та Ковбель Анатолій – компанія ТД "Квантум"

image 64834411

Компанія «БТУ-Центр» ― український виробник мікробних і ферментних препаратів для сільського господарства. Серед продуктів компанії – лінійки для захисту та живлення рослин, оздоровлення ґрунтів.

Науково-виробнича компанія «Квадрат» займається розробкою та виробництвом високоефективних добрив та дослідженнями в галузі живлення рослин, що націлені на підвищення рентабельності рослинництва на основі високоефективних сучасних технологій.

IMG 20181217 132949 2

Під час семінару також говорили про сучасні засоби механізації для середнього та малого сільськогосподарського бізнесу від компанії Agsolco Ukraine Україна.
Про проблемні питання сучасних сільськогосподарських технологій - доповідали технолог з агрономії компанії StollerUkraine Ольга Черкес та регіональний представник компанії Олексій Мірошніков.