24 та 25 лютого бджолярі Великомихайлівського та Захарівського району зібралися для обговорення нагайних питання бджільництва та шукали шляхи їх вирішення.

 

Ференчук Валентин Іванович (віце-президент Всеукраїнського об’єднання громадських організацій «Спілки пасічників України») зробив доповідь на тему «Обзор стану бджільництва та практичне вирішення технологічних питань в бджільництві».

 

Більшість бджолярів цікавить питання «Скільки коштує мед»?.

Але як формується ціна на мед на внутрішньому ринку більшість бджолярів навіть не замислюються. Пислар Галина, виконавчий директор компанії експортера «Мед-ОК» (Одеса) розповіла про поточний стан експорту та перспективи українського меду на світових ринках.

Актуальні питання для всіх бджолярів «Діагностика, профілактика та лікування хвороб бджіл». В цих аспектах учасникам семінару допомагала розібратися Єфіменко Тетяна Михайлівна (завідувач лабораторії технологічних та спеціальних заходів профілактики хвороб бджіл) професор ННЦ «Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича».

Також бджолярі мали змогу обговорити питання свторення та роботи місцевої асоціації для захисту власних інтересів.

Заходи відбулися при підтримці «Українського проекту бізнес розвитку плодоовочівництва» та громадської організації «Центр розвитку села».