Зима для аграрія завжди була часом для відпочинку. Ця пауза у польових роботах дає можливість проаналізувати набутий досвід, а також активно накопичити нові знання.

 

 В рамках Українського проекту бізнес розвитку плодоовочівництва, громадська організація «Центр розвитку і правової підтримки села» з 30 січня по 1 лютого провела семінари «Особливості створення та догляду насаджень кісточкових культур» у смт. Овідіополь, с. Старокозаче Білгород-Дністровського та с. Троїцьке, Біляївського району Одеської області. Саме в цих районах найбільш зосереджені посадки плодових садів. Треба зауважити, що в Овідіополь   з’їхалися садоводи майже з усього півдня Одеської області.

Кіщак Олена Анатоліївна, доктор сільськогосподарських наук, завідуюча селекційно-технологічним відділом Інституту садівництва НААН України, поділась досвідом створення кісточкових культур та особливостями їх формування.

Технологічні експерти компанії Ерідон Віктор Сверида та Григорій Кобзар розповіли про технологічні рішення в системі захисту персика, черешні, сливи та абрикосу.

 

Останнім часом все більше аграрії виявляють практичну зацікавленість у біологічних методах захисту рослин. Григорій Ілліч Богач, представник компанії «Центр Біотехніка», розповів про можливості біопрепаратів та відповів на запитання слухачів.

Кожен присутній мав змогу отримати відповіді на свої запитання, поспілкуватися з колегами і поділися власним досвідом.