Рональд Годін, доктор агрономічних наук Університету Штату Колорадо (США), агроном, грунтознавець, консультант бізнес-програми БРІДЖЕС 13 та 14 грудня надавав консультації фермерам Одеської області, які є клієнтами проекту UHBDP.

 

Батько Рона (так він себе називає) був ентомологом і, можливо, це стало ґрунтом де проросло зернятко любові до рослин. Доктор Годін приймає участь у дослідницьких проектах, в тому числі проектах з органічного землеробства. Він вже має більш як десятилітній досвід подорожей по Україні з консультаціями.

Під час візиту, були відвідані як середні фермерські господарства (зустріч відбулася на базі фермерського господарства «Пан Білан»), так і малих сільськогосподарських виробників (зустрічі з виробниками в закритому господарстві в с. Калаглія: Сущенко Олександр, Олександр та Наталія Петрови).

Зустрічі були цікави та корисні для виробників, обмін досвідом та спілкування з Рональдом, обговорення актуальних питань сталого землеробства, поради від Рональда будуть в нагоді нашим виробникам.

 

14 грудня Рональд Годін провів лекцію в Одеському державному агарному університеті. Але фактично це була не лекція, а спілкування та мотивація студентів займатися агрономією та бути фахівцем свої справи. Світу необхідні нові агрономи, які думають про збереження ґрунтів та сталий розвиток сільськогосподарського виробництва.